Fritids

Välkommen till Valsätraskolans skolbarnomsorg!

 

bildfolder.PNG

 

Valsätraskolan (år F-2)  
 

Asken (FA+1C) Tel: 072-593 37 05 
Björken (FB+1B) Tel: 072-593 37 04  
Eken (1A) Tel: 072-220 33 34  
 
Pandan (2C+2B) Tel: 018-727 63 19 
Ugglan (2A+2B) Tel: 018-727 62 37  
 
Lilla Valsätra (år 3-5):     (Linrepevägen 17) 
Falken och Pingvinen Tel: 072-220 35 12 

 

Kontakt på de olika fritidsavdelningarna: 

Pandan 2C+2B  
018- 727 63 19 

Helene Hansson           Helene.Hansson@skola.uppsala.se  
 
Anna Wojnarowska      Anna.Wojnarowska@skola.uppsala.se 

Ugglan 2B + 2A 
018- 727 62 37  
Jimmy Zetterlind             Jimmy.Zetterlind@skola.uppsala.se  
  
Michaela Strömberg    Michaela.Stromberg@skola.uppsala.se 
  
3-5 / Lilla Valsätra  
0722-203512   

John Morales Levia     John.Morales-levia@skola.uppsala.se 

Arman Amin                     Arman.Amin@skola.uppsala.se 

Simon Strid Öberg      Simon.Strid-oberg@skola.uppsala.se 

FA+ 1C/ Asken  
018-727 65 92/ 0725 93 37 05 


Malin Westergren       Malin.Westergren@skola.uppsala.se    
Matilda Elenerud      Matilda.Elenerud@skola.uppsala.se 
Selima Hasanovic       Selima.Hasanovic@skola.uppsala.se  
Emelie Harrysson        Emelie.Harrysson@skola.uppsala.se 
Lisa Mattsson            Lisa.Mattsson@skola.uppsala.se  
Linnus Allander             Linus.Allander@skola.uppsala.se 

F1 B/ Björken    
018- 727 62 89/ 0725 93 37 04  
 
Annette Berglund        Annette.Berglund@skola.uppsala.se  
Lisa Olsson                Lisa.olsson2@skola.uppsala.se  
Ann Johansson            Ann.Johansson@skola.uppsala.se 
Maria Loogna               Maria Loogna@skola.uppsala.se 
Selina Akter                  Selina.Akter@skola.uppsala.se 
Alexis Higuera          Alexis.Higuera@skola.uppsala.se 
 
1A/ Eken, öppning och stängnings avdelning 
018-727 62 47/ 0722 20 33 34  

Simret Tesfamichael   Simret.Tesfamichael@skola.uppsala.se 
Emanuel Mattson         Emanuel.Mattsson@skola.uppsala.se 
Max Ehrenström         Max.ehrenstrom@skola.uppsala.se

 

                     

Uppdaterad:

Andra sidor under: Fritids