Fritids

Välkommen till Valsätraskolans skolbarnomsorg!

Stängt på fritids 2024
9 januari, 14 juni, 15-16 augusti

 

Folder grafik.PNG

 

Kontaktuppgifter

Valsätraskolan (år F-2)  

Asken (FA+1C) Tel: 072-593 37 05
Björken (FB+1B) Tel: 072-593 37 04
1A/ Eken (öppning, stängning, lov) Tel: 072-220 33 34
Cedern (1b) Tel: 072-220 33 34

Pandan (2a+2b)
Tel: 072-593 61 04 / 018-727 63 19

Ugglan (2a+2c)
Tel: 072-220 49 19 / 018-727 62 37

Lilla Valsätra (år 3-5):

Falken Tel: 072-220 35 12

Pingvinen Tel: 072-220 35 12

 

Personalen på de olika fritidsavdelningarna: 

 

FA+ 1C/ Asken  

Anna Ringmar           
anna.ringmar@skola.uppsala.se

Selima Hasanovic     
selima.hasanovic@skola.uppsala.se

Emelie Harryson       
emelie.harrysson@skola.uppsala.se

Linus Allander         
linus.allander@skola.uppsala.se

Maria Loogna           
Maria Loogna@skola.uppsala.se 

 

Björken

Selina Akter   
Selina.Akter@skola.uppsala.se 

Joel Powell     
joel.powell@skola.uppsala.se

Annette Berglund   
Annette.Berglund@skola.uppsala.se  

Lisa Olsson             
Lisa.Olsson2@skola.uppsala.se

Malin Westergren   
malin.westergren@skola.uppsala.se

Wilma Karlsson       
wilma.karlsson@skola.uppsala.se

 

Cedern

Simret Tesfamichael 
Simret.Tesfamichael@skola.uppsala.se 

Emanuel Mattsson 
Emanuel.Mattsson@skola.uppsala.se 

 

Pandan

Anna Wojnarowska   
anna.wojnarowska@skola.uppsala.se

Helene Hansson         
helena.hansson@skola.uppsala.se

Alexis Higuera             
Alexis.Higuera@skola.uppsala.se 

 

Ugglan

Jimmy Zetterlind             
Jimmy.Zetterlind@skola.uppsala.se  

Michaela Strömberg    
Michaela.Stromberg@skola.uppsala.se 

Alexis  Higuera           
Alexis.Higuera@skola.uppsala.se 

 

Lilla

Homa Abbas Hassan Pour   
homa.abbas-hassan-pour@skola.uppsala.se

Josef Ashkar 
ashkar_josef@hotmail.com

August Nagague
august.nagague@skola.uppsala.se

Effi (Efthymia Gkrittzalioti) 
effigkritzalioti@yahoo.gr


 



 



 

                     

Uppdaterad:

Andra sidor under: Fritids